X
تبلیغات
امروز: جمعه 30 تیر 1396
ثبت نام و کسب درآمد
اخبار سایت
دسته بندی محصولات
تبلیغات بنری
تبلیغات متنی

سیستم تولید مجتمع غذایی رشته به رشته

سیستم تولید مجتمع غذایی رشته به رشته دسته: عمومی و آزاد
بازدید: 38 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 46 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 23

این تحقیق با فرمت ورد ، قابل ویرایش ، در 23صفحه تهیه شده استمجتمع غذائی رشته به رشته تولید کننده انواع ماکارونی واقع در کیلومتر 17 جاده سنتو مشهد ـ قوچان در سال 1357 تأسیس گردیده است ، مالکیت مجتمع غذائی رشته به رشته خصوصی بوده

قیمت فایل فقط 2,500 تومان

خرید

سیستم تولید مجتمع غذایی رشته به رشته 


1ـ1ـ مقدمه 

مجتمع غذائی رشته به رشته تولید کننده انواع ماکارونی واقع در کیلومتر 17 جاده سنتو مشهد ـ قوچان در سال 1357 تأسیس گردیده است ، مالکیت مجتمع غذائی رشته به رشته خصوصی بوده و ماشین آلات آن توسط شرکت ایتالیایی Braibanti نصب و راه اندازی شده است که کلیه مراحل تولید و بسته بندی محصول اتوماتیک می باشد . و با نام تجارتی رشته به رشته که کیفیت بالای آن موجبات رضایت مشتریان را فراهم آورده و در حال حاضر سهم عمده ای را در بازار فروش به خود اختصاص داده است و با عنایت به ضرورت استاندارد اجباری ، کلیه محصولات شرکت دارای پروانه کاربرد استاندارد ملی ایران می باشند . شرکت در راستای تحقق اهداف و فعالیت های خود مجوزها و پروانه های ذیل را از ارگانهای ذیربط اخذ نموده است . 

    1ـ1ـ1ـ  ثبت شرکتها                                 1509 

    1ـ1ـ2ـ  پروانه تأسیس صنایع                      ص 65        ردیف 7

     1ـ1ـ3ـ  پروانه بهره برداری صنایع                ص 25       ردیف 7

    1ـ1ـ4ـ  پروانه تأسیس نظارت                              

    1ـ1ـ5ـ  پروانه بهره برداری نظارت          مورخ        

    1ـ1ـ6ـ  پروانه ساخت :                                2791 

    1ـ1ـ7ـ  پروانه کاربرد علامت استاندارد :          .... 

ظرفیت تولید شرکت در حال حاضر 2500 تن در سال بوده که تماماً مشمول استاندارد اجباری می باشد و در برنامه طرح و توسعه شرکت در آینده نزدیک افزایش خواهد یافت . 

این مجتمع در زمینی به مساحت 11000 متر مربع و با بیش از 2000 متر مربع زیر بنا مشتمل بر 1800 متر سالن های تولید و 220 متر اداری احداث گردیده است . 

فهرست کمیته راهبری 

اعضاء کمیته راهبری در مجتمع غذایی رشته به رشته به شرح زیر می باشند . 

1ـ مدیر عامل ـ رئیس کمیته راهبری 

2ـ مدیر داخلی 

3ـ مسئول کنترل کیفی 

4ـ اداری 

5ـ مالی 

6ـ فروش 

7ـ سرپرست تولید 

8ـ سرپرست بسته بندی

کنترل فرآیندهای تولیدی و عملیاتی : 

ابتدا آرد چیده شده بر روی پالت های مخصوص قسمت انبار آرد توسط کارگران مربوطه به نزدیک سیلو حمل و از کیسه ها که هر کدام محتوی 40 کیلوگرم آرد نول 23% می باشند به داخل سیلو که ظرفیت معادل 200 کیسه را دارد تخلیه گردیده و در پایین سیلو توسط الک ناخالصی های آن از قبیل نخ و کاغذ lable  که در بعضی از کیسه ها موجود است گرفته شده و سپس داخل قیف متصل به بالابر آرد تخلیه و توسط بالابر که به صورت مار پیچ است به دستگاه پرس منتقل می شود . 

نوع فایل:word

سایز:  46.0 kb

 تعداد صفحه:23

قیمت فایل فقط 2,500 تومان

خرید

برچسب ها : سیستم تولید مجتمع غذایی رشته به رشته , دانلود سیستم تولید مجتمع غذایی رشته به رشته , سیستم تولید مجتمع غذایی رشته به رشته , ماکارونی رشته به رشته , تولید کننده انواع ماکارونی , ثبت شرکتها , پروانه تأسیس نظارت , سرپرست تولید , سرپرست بسته بندی , تحقیق , جزوه , مقاله , پایان نامه , پروژه , دانلود تحقیق , دانلود جزوه , دانلود مقاله , دانلود پایان نامه , دانلود پروژه

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
ضمانت فایل ناب