X
تبلیغات
امروز: جمعه 30 تیر 1396
ثبت نام و کسب درآمد
اخبار سایت
دسته بندی محصولات
تبلیغات بنری
تبلیغات متنی

چالش های رایج در شرکت NZMilk

چالش های رایج در شرکت NZMilk دسته: عمومی و آزاد
بازدید: 42 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 16 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 19

این تحقیق با فرمت ورد ، قابل ویرایش ، در 19 صفحه تهیه شده استداگ آلن مدیر فروش و بازاریابی شركت NZMilk بود و ویلیام ادوارد نیز نقش مدیر فروش شركت را داشت آنها باید روابط خریداران را با دستفروشانی كه كالا را در خانه تحویل می دهند،

قیمت فایل فقط 2,000 تومان

خرید

چالش های رایج در شرکتNZMilk


چالش های رایج

داگ آلن مدیر فروش و بازاریابی شركت NZMilk بود و ویلیام ادوارد نیز نقش مدیر فروش شركت را داشت. آنها باید روابط خریداران را با دستفروشانی كه كالا را در خانه تحویل می دهند، صاحبان مغازه های محلی و سوپرماركت های كوچك و خریداران، مدیران محصول و مدیران مغازه های محلی سوپرماركت های زنجیره ای بزرگ مدیریت كنند. انبوهی از مشكلات و مسائل روزانه وجود دارد كه باید فوراً و به صورت حرفه ای به آنها رسیدگی كرد كه این مسئله بخش عظیمی از زمان روزانه آنها را در بر می گیرد.

به علاوه آنها مجبورند كه برای توسعه مقادیر فروش در آینده در زمینه كاهش سالانه مصرف سرانه محصولات شیر تلاش كنند و توان بالقوه را برای رقابت در مناطق محلی شان افزایش دهند. منطقه لیالیسون (Liaison) با 20 دستفروش یكی از مسئولیت های ولیام بود. انتخاب دقیق این دستفروشان امر مهمی است زیرا آنها نقطة ارتباط خریداران NZMilk و مصرف كنندگان هستند. اغلب دستفروشان عاملان جزء هستند. مالكان معمولاً كامیون های تحویل بار را خودشان هدایت می كنند و چند شاگرد برای كمك به آنها در تحویل های بعد از ظهر و انجام تشریفان اداری هنگام برگشت به خانه استخدام می كنند. بعضی از این دستفروشان برای كمك در امر حسابداری كامپیوتر هایی دارند. امّا توانائی های كامپیوتر طیف وسیعی دارد و روابط كامپیوتر به كامپیوتر تنها برای بعضی دستفروشان امكان پذیر است.

بعضی از دستفروشان غذاهای ساده فاكتورگیری كامیون را ایجاد كردند كه در آن هنگامی كه كالاها تحویل داده شدند فاكتور از طریق كامپیوتر ی داخل كامیون توسط راننده كامیون شركت پر می شود. این روش در برآوردن نیازهای مغازه در همان زمان تحویل كالا انعطاف پذیری ایجاد می كند با این وجود، این سیستم برای محصولات فاسد شدنی مثل شیر كه قبل از تاریخ گذاری طول مدت دوام بهینه كمی دارند جالب نیست.

ماشین آلات شركت NZMilk شامل 4 خط تولیدی است كه در آنها ظرف ها پر 

می شوند، برچسب زده می شود، دارای سرپوش و دسته بندی می شوند. دو خط به بطری های پلاستیك، یك خط به ظروف مقوایی و یك خط به نوشیدنی های میوه اختصاص داده شده است. بخش های دیگر شركت بطری های پلاستیك و مخلوط غذاها را می ساختند.

نوع فایل:word

سایز:16.0 KB 

 تعداد صفحه:19

قیمت فایل فقط 2,000 تومان

خرید

برچسب ها : چالش های رایج در شرکت NZMilk , دانلود چالش های رایج در شرکتNZMilk , چالش های رایج در شرکتNZMilk , شرکتNZMilk , فروش و بازاریابی , دستفروشان , سوپرماركت های زنجیره ای , تحقیق , جزوه , مقاله , پایان نامه , پروژه , دانلود تحقیق , دانلود جزوه , دانلود مقاله , دانلود پایان نامه , دانلود پروژه

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
ضمانت فایل ناب