X
تبلیغات
امروز: جمعه 30 تیر 1396
ثبت نام و کسب درآمد
اخبار سایت
دسته بندی محصولات
تبلیغات بنری
تبلیغات متنی

شرکت ایران شرق

شرکت ایران شرق دسته: عمومی و آزاد
بازدید: 38 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 36 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 23

این تحقیق با فرمت ورد ، قابل ویرایش ، در 23 صفحه تهیه شده استگروه صنعتی ایران شرق در سال 1356 در شهرستان نیشابور پس از اخذ موافقت اصولی از اداره كل صنایع خراسان، در زمینی به وسعت 30130 مترمربع كار خویش را آغاز نمود

قیمت فایل فقط 2,300 تومان

خرید

شرکت ایران شرق 


مقـدمـه 

گروه صنعتی ایران شرق در سال 1356 در شهرستان نیشابور پس از اخذ موافقت اصولی از اداره كل صنایع خراسان، در زمینی به وسعت 30130 مترمربع كار خویش را آغاز نمود.

پس از ایجاد سالن وتهیه ماشین آلات موردنیاز در زمینه تولید بخاری و آبگرمكن نفت سوز موفق گردید پروانه تأسیس خود را از اداره كل صنایع خراسان اخذ نماید و سپس در اردیبهشت ماه سال 62 پس از ثبت شركت در اداره ثبت اسناد نیشابور با توجه به امكانات خود و فعالیت مؤسسین آن پروانه بهره برداری با ظرفیت تعداد 000/20 دستگاه بخاری و آبگرمكن در سال را كسب نمود. در سال 1369 با تغییراتی كه در سیستم داده شد توانست ظرفیت تولید خود را به 000/100 دستگاه بخاری و آبگرمكن در سال افزایش دهد و چون كشور اسلامی ما می رفت كه با استفاده از امكانات بیشتر در جهت رفاه هموطنان گامهای مؤثرتری بردارد و استفاده از گاز برای سوخت تولید منطقی تر بود. لذا این شركت نیز تولیدات خود را به صورت گازسوز برنامه ریزی و ارائه نمود.

هدف و انگیزه شروع فعالیت

هدف از فعالیت ابتدا با درك نیازهای مردم طبقات ضعیف شروع گردید و به تدریج با ایجاد شغل و بكارگیری كارگران كه به طور منفرد بكار اشتغال داشتند و حمایت از تولیدات آنان اقدام به ایجاد مجتمع كنونی گردید.

چند نوع بخاری و چند نوع آبگرمكن تولید می كنید ؟

تولیدات شركت بخاری گازسوز در شش مدل با ظرفیتهای مختلف و آبگرمكن گازسوز و نفت سوز در چهار مدل با ظرفیتهای مختلف می باشد كه با استفاده از ورق آهن و رگلاتور گازی و كاربراتور و نیز یك سری لوازم متفرقه دیگر تولید می شود.

تهیه مواد اولیه: از كجا تهیه می كنید، مشكلات تهیه مواد

قسمی از مواد اولیه كه از داخل كشور تهیه می شود، بوسیله ناظرین خرید، خریداری و به انبار شركت تحویل می گردد و آن قسمت از مواد كه می بایستی از خارج وارد شود پس از اخذ موافقت از وزرات صنایع و مركز تهیه و توزیع و تخصیص ارز صادراتی از طریق انجام گشایش اعتبار به كشور وارد و مورد استفاده قرار می گیرد.

چه برنامه هایی برای آینده شركت دارید ؟

برنامه ریزی توسعه وافزایش تولید و نیز تولید آبگرمكن لحظه ای دیوار و پكیچ (شوفاژ) دیواری جزء برنامه های توسعه آینده شركت می باشد.

نوع فایل:word

سایز:36.6 KB 

 تعداد صفحه:23

قیمت فایل فقط 2,300 تومان

خرید

برچسب ها : شرکت ایران شرق , دانلود شرکت ایران شرق , شرکت ایران شرق , ایران شرق , گروه صنعتی ایران شرق , بخاری , آبگرمكن , بخاری گازسوز , رگلاتور گازی , تحقیق , جزوه , مقاله , پایان نامه , پروژه , دانلود تحقیق , دانلود جزوه , دانلود مقاله , دانلود پایان نامه , دانلود پروژه

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
ضمانت فایل ناب